Perspresentatie Engelstalig zakenboek

Perspresentatie Engelstalig zakenboek

‘The Pioneering Spirit of Alphen aan den Rijn’

‘The Pioneering Spirit of Alphen aan den Rijn’
Hierbij nodigen wij u uit voor de perspresentatie van het boek ‘The Pioneering Spirit of Alphen aan den Rijn’

Graag verwelkomen wij u als journalist, fotograaf, ondernemer of anderszins geïnteresseerde op woensdag 4 juli 2012 om 16.00 uur in restaurant Trots (Julianastraat 48 te Alphen aan den Rijn). De bijeenkomst duurt tot 18.00 uur. Het boek is een vervolg op het Engelstalige boek, dat vorig jaar verscheen en net als dit boek door het zakenmagazine Alphen IntoBusiness wordt uitgegeven. Het boek is aangevuld met reportages van Alphense bedrijven die overal ter wereld mooie zaken doen, zoals Zeeman Textielsupers, Biesterfeld Nederland, Grant Thornton en MeesPierson. Wethouder Tseard Hoekstra is geïnterviewd over de agrologistiek die na de fusie met Boskoop en Rijnwoude ineens heel belangrijk wordt voor Alphen aan den Rijn.

De teksten zijn wederom in het Engels. De reden hiervan: het boek is bestemd als cadeau voor buitenlandse zakengasten die Alphen aan den Rijn bezoeken en graag meer over onze gemeente willen weten. Het boek vertelt hen onder andere waar ze kunnen slapen, eten, recreëren en welke internationaal georiënteerde bedrijven zoal in onze gemeente gevestigd zijn. Ook zijn tal van statistieken over Alphen aan den Rijn en een routekaart opgenomen en hebben vier prominente Alphenaren een column geschreven. Tot slot geven aansprekende Alphense ondernemers tips en adviezen aan een ieder die in het buitenland zaken doet of wil gaan doen.

Was Machiel van der Schoot vorig jaar de gasthoofdredacteur, dit jaar is die rol weggelegd voor Pim Perquin, die grote bekendheid geniet in het Alphense als fiscalist en partner van BDO, maar ook als columnist.

Graag vernemen wij van u of u bij deze bijeenkomst aanwezig zult zijn. U kunt uw reactie mailen naar info@intobusiness.nu.

Dennis Captein en André ten Brink
Namens Alphen IntoBusiness


Reacties