In gesprek met Corné van Waay

In gesprek met Corné van Waay

INTO business ging in gesprek met Corné van Waay.


- Lees verder onder deze advertentie -

Families kennen waarden die vaak doorgevoerd zijn in het familiebedrijf. Wat zijn jullie waarden?
Betrouwbaarheid, stabiliteit en klaarstaan voor je medemens; dat geldt voor ons team en dan automatisch voor onze klanten. Wij zijn meer dan een winkel waar euro’s verdiend moeten worden, wij willen mensen thuis gelukkig maken en dat doe je met een aangenaam interieur waar je je thuis voelt.

In hoeverre merk je, los van familiebanden, dat je een familiebedrijf bent?
Ons team van medewerkers is de stevige basis voor ons succes. Medewerkers voelen zich net zo betrokken als medefamilieleden.

Hoe overleef je met je bedrijf de coronacrisis?
A: Door te blijven doen wat wij gedaan hebben, kwaliteit leveren in producten en diensten.
B: Online ons nog sterker te profileren en te zorgen voor nóg betere vindbaarheid.

Hoe belangrijk is de familienaam zakelijk gezien?
Sinds afgelopen maart bestaat ons bedrijf 120 jaar, dat is een reden tot dankbaarheid en daar zijn wij ontzettend trots op. Ons bedrijf is begonnen vanuit de mode in Benthuizen en Zoetermeer, later is daar interieur aan toegevoegd. De modewinkels zijn niet meer en met onze interieurwinkel hebben wij een zeer mooie reputatie op gebouwd in Zuid-Holland.

 


Reacties